maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
Ayrılık acısı sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
Ayrılık acısı sözleri Vote_lcapAyrılık acısı sözleri Voting_barAyrılık acısı sözleri Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
Ayrılık acısı sözleri Vote_lcapAyrılık acısı sözleri Voting_barAyrılık acısı sözleri Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

Ayrılık acısı sözleri Empty
Anahtar-kelime

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

Ayrılık acısı sözleri Vote_lcap80%Ayrılık acısı sözleri Vote_rcap 80% [ 4 ]
Ayrılık acısı sözleri Vote_lcap20%Ayrılık acısı sözleri Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

Ayrılık acısı sözleri

2 posters

Ayrılık acısı sözleri Empty Ayrılık acısı sözleri

Mesaj tarafından RuH UnutuRsun Salı Ocak 18, 2011 4:03 am

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…
♥ Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim!
♥ Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur’un başladığı yerde sevgi son bulur
♥ Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş
♥ Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın Vefasız Aşkım
♥ Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun
♥ Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen
♥ Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez
♥ Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım
♥ Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!
♥ Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince
♥ Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle
♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında
♥ Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen!!!
♥ Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi ——–im kibrit bile çakmam!!
♥ Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim
♥ Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle
Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…
Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim!
Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur’un başladığı yerde sevgi son bulur
Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek,gündüzleri görebilmek marifet, sevmek önemli değil, yıllarca vazgeçememek marifet!
RuH UnutuRsun
RuH UnutuRsun
Mod
Mod

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1257
<b>Puan</b> Puan : 3762
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 9
<b>Nerden</b> Nerden : UzayDan
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Ayrılık acısı sözleri Anlayi10
<b>Takım</b> Takım : Ayrılık acısı sözleri Galata10