maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Empty
Anahtar-kelime

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Vote_lcap80%Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Vote_rcap 80% [ 4 ]
Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Vote_lcap20%Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 35 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 35 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü

Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Empty Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü

Mesaj tarafından ЯUH ףЯΛŁłçӘSł Ptsi Ocak 31, 2011 3:52 am

Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı

GözLerinde BuLdum Dünyamı
Hiç yaşamamıştım Ben bu aNı..
At bir cimcik yoksa rüyamı..
Dur KaLbim buLdum Devanı..

Bak bi yüzüme aşkım yaLan gerçek hepsi Orda sakLı
Sözüm geçmez kaLbime yüzüne çok MerakLı.
Sen Şu kaLbe GeLmeden Sözüm çok Kuraktı.
Kimisi bana Mecnun der ve bence OnLar HakLı

Sende bende sakLı kaLdın geçte oLsa anLadın..
YaşLı gözLerimLe tek bir damLa oLdun KaLbe DamLadın..
Sensiz günüm Dünümde KaLdı gözLerimde Parladın.
Adını KaLbe yazdım AŞkım İnanki Lafta KaLmadın.

HıckırıkLarımsa MutLuluktan OLsa Gerek.
FazLa birşey istememKi bana sade sen gerek.
Sende bende,bende sende tek yürek ve Tek biLek
Ne Kadarmı değerLisin ? GüLüşün ömre DENK.

öNceden sanardım Oysa KaLpte IşıkLar Söndü
GüLüşünLe bir tanem Kalbe heyecan geri döndü.
Sensiz geceLer akLa geLir , yastığımsa güLdü
SenLe tatLı rüyaLarım uykularımı BöLdü..

Nakarat
GözLerinde BuLdum Dünyamı
Hiç yaşamamıştım Ben bu aNı..
At bir cimcik yoksa rüyamı..
Dur KaLbim buLdum Devanı..
KaLbi mahkum etti gözLerin , Müebbet İsterim
Yardım İster eLLerin , avukatımdı SözLerim.
BaşKasına nazım geçmez aşKı senden isterim.
Çokmu Şey isterim , Lafta KaLmaz sevgim..

Seni sevdikten Sonra ben ben oLmaktan Çıktım.
SenLe atan KaLbimi Avutmaktan Bıktım.
SiLahımda tek bir mermi acıLara Sıktım.
Sende Olmasan ya ben bu hayattan Bıktım..

SenLe herşeye varım Ölüm dahi Olsa biLe.
GözLerinse gözLerimde Aşkımızda yok HiLe.
Açan GüLLer soLsa biLe aşkımıza NafiLe.
Herşeyi anLatır sana bu Şarkı Aşkım İyi dinLe.

Son sözLeri söylerken yine seninLe.
Sıra sende sen söyLe geLirmisin benimLe
Sen İste geLirim bak herbiyere seninLe.
Seviyorum seni aşkım inan bana yeminLeeee.
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
Mod
Mod

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1846
<b>Puan</b> Puan : 4891
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 3
<b>Nerden</b> Nerden : uzaydn .d.d
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Mutlu10
<b>Takım</b> Takım : Polemick - Gözlerinde Buldum Dünyamı Şarkı Sözü Trkiye10

- Similar topics