maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Empty
Anahtar-kelime

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Vote_lcap80%Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Vote_rcap 80% [ 4 ]
Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Vote_lcap20%Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 37 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 37 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü

Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Empty Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü

Mesaj tarafından ЯUH ףЯΛŁłçӘSł Ptsi Ocak 31, 2011 3:53 am

Polemick - Hayır Olsun

Hayattan bir ders çıkarmış oysa yazar ah bu ben belki bende sen de dair fakat bende farklı sen sıkma tatlı canını belki canıma can katan da sen , geçen zaman sonrasında yalnız ağlayanda ben.
Kaybolur gülüşlerim bayro bir mezar kazar belki bir hayal yatar ve benle belki can yakar ellerimle gömdüğüm bu gençliğim hesap sorar yıpranırken insan ömrü izlemekse kalp yorar.
Ağlamaktan utansaydım ağlamazdım doğarken hep masal gibiydi hayat dinlerdim hep çocukken ağlatırmı ellerim kalemle paslaşırken gözün dolar mı bilemem benle karşılaşırken .

Dün gece rüyamda kimi gördüm hayır olsun ( hayır olsun ) geçen zaman varsın beni yorsun bu adam seninle hayata doysun . Dün gece rüyamda kimi gördüm hayır olsun takvimler gelsin teni yorsun kalbim ritimle hayata doysun.

İstifadan ibaret mi ölüm yaşam zulüm gülüm , kanlı pastasıyla geldi sevgili doğum günüm , senle başlayan günüm ve öncesinde yok dönüm rüyalar aleminde hayat gerçek hayat kör düğüm.
Kısmet belki şükrü daim olur bakan gözlerinin yirmi adım ilerledim ve kalbi teslim etmedim , rüşvet misali verdim ömrü yol tüketmedim içimi döktü her bir kelime boşuna söz tüketmedim.
Varlığın bi okyanus ve bense orda sandalım gönül hayat oltasında gazi bir kumandanım doğum ölüm ortasında ben şuan yanındayım hayat şeker sunar bize sanki beş yaşındayım .

Dün gece rüyamda kimi gördüm hayır olsun ( hayır olsun ) geçen zaman varsın beni yorsun bu adam seninle hayata doysun . Dün gece rüyamda kimi gördüm hayır olsun takvimler gelsin teni yorsun kalbim ritimle hayata doysun.
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
Mod
Mod

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1846
<b>Puan</b> Puan : 4891
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 3
<b>Nerden</b> Nerden : uzaydn .d.d
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Mutlu10
<b>Takım</b> Takım : Polemick - Hayır Olsun Şarkı Sözü Trkiye10