maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Vote_lcapPolemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Voting_barPolemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Vote_lcapPolemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Voting_barPolemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Empty
Anahtar-kelime

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Vote_lcap80%Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Vote_rcap 80% [ 4 ]
Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Vote_lcap20%Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri

Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Empty Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri

Mesaj tarafından ЯUH ףЯΛŁłçӘSł Ptsi Ocak 31, 2011 3:48 am

Polemick - Bir Sebep Lazım Bana

POLEMİCK

Zaman o kadar acımasız ki bi kum saati ramağa vurdu
Gel sende ağla benle bak gözyaşımda sondu
Karaya vurdu tebessüm okların şu hedefi buldu
Mutlu başlayan flim de neden böyle sondu
Ben senden ayrı kaldım ve bir hikaye yazdım
Kalbe ellerinle seni yazıp bir mezarda kazdım
Derdi kederi salladım ve olanı kadere bağladım
Hüsran etme kendini ben hep yekten ağladım
Bak hayallerimde saklı çemberimde gül oya
Savaşmak zor olsa gerek çekti bak kolay yola
Süratli gitti sandalım yelkenler fora
İşte böyle bir dünya bu düştü bak yürek kora
Çok çalıştı karınca az biraz dinlensin
Dönüş bileti bende kaldı pes edende sensin
Sağır sultan bile duydu çalan son sirensin
Biraz yardım edilsin ki bu adam dirensin

NAKARAT

Bir sebep lazım bana bir neden lazım bana
Bir hayal lazım inan bu adama
Eğer gidersem bakamam ardıma
Bir neden lazım bana yaşamam için
Bir gelen lazım bana sebebim için
Bir gören lazım bana delilim için
Bir hayat lazım sevenim için

VALE

Yolunu kesme çabam yok bil ki yol senindir
O gökkuşaklarında aradığım rengi bulamadım ben hiç
Ve şimdi pansumanda istemez düşmedim henüz
Kapattığım bir sayfa temiz iğrenç bakan iki yüz
Düpedüz bir saçmalık yaşandı
Canıma rest çekenle aynı havayı solumamıştı akciğerlerim
Bu senfonik mojör ve tek bemolle içime işleyen
Tren yolunda silsilem hiç çalmayan sirenlerim
Periyodik bir döngü bende başlamak ve bitmek
Sanki dün ki yaptığım yarınla eş değer misali
Kumandalar avuçlarında bas şu stop a
Reankarne duygular stratejik pozisyonumda avcı sensin
Ve şimdi kafamı toplamak için neden gerek
Silik bir fondötenle yaramı sakladım acımadın bu kez de
Hasmımı yolcu ettim geleni beklemekteyim
Keder suyunda kaynasın biraz ben ana yemekteyim
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
Mod
Mod

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1846
<b>Puan</b> Puan : 4891
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 3
<b>Nerden</b> Nerden : uzaydn .d.d
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Mutlu10
<b>Takım</b> Takım : Polemick - Bir Sebep Lazım Bana Şarkı Sözleri Trkiye10

- Similar topics