maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Empty
Anahtar-kelime

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Vote_lcap80%Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 80% [ 4 ]
Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Vote_lcap20%Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 16 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 16 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü

Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Empty Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü

Mesaj tarafından ЯUH ףЯΛŁłçӘSł Ptsi Ocak 31, 2011 3:50 am

Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya

Daldı gözlerim benim. Benim yerimse çok derin. Yazmak zor olsa gerek böyle derdi defterim. Ben kim miyim? Zihinde kalan bikrimim. Kin hesap sorar düne ben bugünde bilginim. Sırtımı dayadım duvarlara, yeter artık kalmadı sabrım, tikeleri veremedi umudu boş koy şişeleri bende mi silsem böyle meseleleri, hiç mi şu kalbin sızlamadı ulan nasılda kurdun kelimeleri? Kendime çok mu güvendim acaba baksana geçemedim elemeleri. İlham perimi verin bana geri, tutamadım ilhan veren elleri. Göz göre göre gitmek çok zordur, üşütür esen şu yelleri. Gözümün içine baka baka deme bana bitti. Kalbimi aldı ve gitti. Bensiz bir yol oda bunu seçti. Aynaya baktım bu adam tekti. Sıkıldım artık ben bu hayattan. Bak bu hayallerin hepsi bayat lan. İşte bu kâbusun ismi hayat lan. Medet umdun sen yatalaktan. Çıkmaz yol var çık bu sokaktan, dönüp arkana bile bakmadan. Karalama geçmişi boş koy gitsin böyle yazılmış madem bitsin. Ziyaretimi geçmişe bak bu rüyada, yaşamak çok zor anla, misafiriz bu dünyada, çocukluğumu geri ver bana dünya. Ziyaretimi geçmişe bak bu rüyada, yaşamak çok zor anla, misafiriz bu dünyada çocukluğumu geri ver bana dünya� Sebebi ziyaretim laflamak biraz beyaz kağıtla. Epey büyümüşüm ben içimde onca yıl kaygılarla. Geçen zaman aldırıp ta anlamazmışım, meğer yanımda kimse kalmamış çocukluğum tadına. Her adımda yeni bir mutluluk yeni bir sevinç vardı, her heveste yeni bir özlem yeni bir umut vardı, özgür olmakta acıtaydı yapılan uçurmam kadardı, apartman arası oynan o maçlar hatırlandı, bıktın ama anımsadım babamın ilk bisiklet alışını, ilkokulda oturduğum cam kenarı arka sırayı, dizlerimde açılan her bir yarayı dert edipte uyuyamazdım, neyse çok konuştum olun içime dert olur demek. Emek demek gerek hayatta her adımsa bir emek. Islanır bu sayfa elbet çocukluğumu düşünerek. Zor mu geldi düşlemek, hayat demek kader demek, geçen zamanı çaresiz özlemek? Ziyaretimi geçmişe bak bu rüyada, yaşamak çok zor anla, misafiriz bu dünyada, çocukluğumu geri ver bana dünya. Ziyaretimi geçmişe bak bu rüyada, yaşamak çok zor anla, misafiriz bu dünyada, çocukluğumu geri ver bana dünya. Ziyaretimi geçmişe bak bu rüyada, yaşamak çok zor anla, misafiriz bu dünyada, çocukluğumu geri ver bana dünya�
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
Mod
Mod

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1846
<b>Puan</b> Puan : 4891
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 3
<b>Nerden</b> Nerden : uzaydn .d.d
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Mutlu10
<b>Takım</b> Takım : Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya Şarkı Sözü Trkiye10

- Similar topics