maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Empty
Anahtar-kelime

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Vote_lcap80%Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 80% [ 4 ]
Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Vote_lcap20%Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü

Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Empty Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü

Mesaj tarafından ЯUH ףЯΛŁłçӘSł Ptsi Ocak 31, 2011 3:49 am

Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya

İnsanoğlu nankör ve her insan bilir bunu. Hayat bu işte bak gör su içmeden biter kuyu.
Kurtulanda yok seni boğar bu gözlerin suyu. Kim demiş ki kanıtı nerde huylu terk eder huyu.
Belki de ben yine ben benden üstünü göremedim .Ama tek sorun bu mu.
Tek bir soru sordum. Sen senden ötesini görebilsem ben.
Beni benden alabilen herkese şükrandı günüm.
Son sözüm ölüm hayat bölüm bölüm her günüm zülüm.
Bugünde açmaz dün solan gülüm. Alıştım artık evet günümü siyaha boyayan ellerimde dostum artık.
Kapansın artık perdeler.
Bunaldım artık yeter lan bu gözde sen yeter lan.
Bu kalp de sen yeter lan her rüyada sen yeter lan.
Hayatım o kadar sıradan ki en lüks hayatı bile kıskandırır.
Önümde engel duramaz ki ben dokunmasam da seven kaldırır.
Dünya o kadar kurnaz ki en kurnaz olanını bile kandırır.
İnsan o kadar cambaz ki en bıkmaz olanını bile caydırır.

Nakarat x2

Bugün yine eskiye döndü dünya.
Çekemeyen herkes güldü bu konuya.
Aldırma bakmaz gözyaşına yalan dünya.

Ben yine yanlış görmedim kördüm beklide ben bir düğümdüm
çakıldı yolda biraz süründüm gide gele yolları çözdüm ben bak
bu gülüşlerin hepsi emanet değerini bilmez taşımadı zahmet
Çıkar at kalpten biraz cesaret ya da boş koyup beyin iflas et
Bugün güneş doğmadı sanarsın ağlarsın kandırsın güneşin
gökyüzünü Bir andır ve boş koy değer mi oğlum asma şu yüzünü
Gözünün içine baka baka senden çok ısındım diyenini de gördük gördük
Her şeyi takarsak inan ki öldük biz pastayı değil ekmeyi böldük
Yağmurlara sor cevabı onlar versin sana ben yokum artık anla ağla
Gözyaşı bitti biraz sen ağlaaaa ahhhhhh
Melek maskesiyle dolaşan şeytanların arasında Şeytan maskesi takmış bir meleğim ben

Nakarat x2

Bugün yine eskiye döndü dünya.
Çekemeyen herkes güldü bu konuya.
Aldırma bakmaz gözyaşına yalan dünya.
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
Mod
Mod

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1846
<b>Puan</b> Puan : 4891
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 3
<b>Nerden</b> Nerden : uzaydn .d.d
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Mutlu10
<b>Takım</b> Takım : Polemick - Bugün Yine Eskiye Döndü Dünya Şarkı Sözü Trkiye10

- Similar topics