maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Vote_lcapPolemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Voting_barPolemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Empty
Anahtar-kelime

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Vote_lcap80%Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 80% [ 4 ]
Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Vote_lcap20%Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 37 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 37 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü

Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Empty Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü

Mesaj tarafından ЯUH ףЯΛŁłçӘSł Ptsi Ocak 31, 2011 3:54 am

Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya

Kime söz verdi ki dünya
Dün şikayetimle geçmeyen adımla karaladım bu sayfayı
İçime dert düşürdüm oysa üfle kanlı pastayı
Ölenin arkasından ağlamak bulur bir haftayı
Ömür biterse can gider yaşam biter kaldırın şu hastayı...
Yoktu bir derdim derdimi hayata devrettim yemin ettim
Kalbimi aldım bedenimden ben sundum yarime sevk ettim
Yeniden doğmuştum ben sanki dedin ya ben seni affettim
Sen gittin ben duyamaz oldum gülüşünü aklıma kaydettim
Belki de ben beni kaybettim of dedim ya senden bahsettim
Atalarımız boş konuşmaz koça boynuz yük değildir
Aradaki farkı bir çöz dostum ölüm yaşam bir değildir
Savaşta sağ kalmış son asker düşmana göre bir sebildir
Geceler çok zor geçse bile sabah güneş doğar kesindir
Engellenemez bir şeydir ecel her bir mezar buna delildir

Dünya kime söz verdiki dünya
Dünya kime gül verdiki bu rüya
Sağa sola kaçma yanıtı ver soruya
Korkma kaderden cesaretin bile yok senin...

Doğan güneş selam eder gecem biter hüzün gider
Farklı açıdan insan oğlu mutluluk adam seçer
Her bir sayfa kopardıkça takvimin güler geçer
Her bir damla göz yaşımla sıkıntım veda eder
Kader belki vazgeçer oyun biter hayal küser
Durdurun şu zamanı sevdiğim yanımda gitmesin
Bu rüya bitmesin hiç kimse bilmesin
Veda sevmesin bizi yalan kıskanır bizi
Hayat pembe bir dizi ve bölüm yaşam sentezi
Zaman öyle bir yalanki kandırırdı herkezi
Kokun sinmiş üstüme allahım yardım et bana
Fazla bir şey istemem ki bir gülüş yeter bana
Aciz bir duruma düşme düşmanın acır sana
Zamana sitem faydasız tecrüben kalır sana
Geç de olsa anla zamanı halata bağla
Ben bundan öncesinde göz yaşımla boğuldum
Hızlı koşmak istedim fakat nedense yoruldum
Sigara yaktım ardından küllerinde savruldum
Yanıt vermiyor duman ben benimle avundum
Sonrasında sustum...

Dünya kime söz verdi ki dünya
Dünya kime gül verdi ki bu rüya
Sağa sola kaçma yanıtı ver soruya
Korkma kaderden cesaretin bile yok senin...
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
Mod
Mod

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1846
<b>Puan</b> Puan : 4891
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 3
<b>Nerden</b> Nerden : uzaydn .d.d
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Mutlu10
<b>Takım</b> Takım : Polemick - Kime Söz Verdi Ki Dünya Şarkı Sözü Trkiye10

- Similar topics